Taçsız Prenses 4.Bölüm Fragmanı

Taçsız Prenses 4.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Taçsız Prenses dizisinin yeni bölümü 31 Ocak Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde İsmail Hacıoğlu ve Sümeyye Aydoğan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Taçsız Prenses bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/hfozm

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Annesini güvenli bir eve getirmek isteyen Masal, Şahin'in iyi mi kötü mü olduğundan emin olmak ve restorandaki canavarlı kapıyı artık açmak zorundadır. Ama Şirin'in abisine olan sarsılmaz güveni kafasını karıştırır. Diğer yandan büyük konseri gelip çatan Yağmur uyuyakalmamak için ekstrem bir çözüme sarılır. Fuat ise bol para getirecek, yeni ve tehlikeli bir oyunun peşindedir. Sonunda bir trajedi Evgin'le Yağmur'u bir karara sürüklerken canavarlı kapı da açılır. Ama dışarı dökülenler hiç de Masal'ın beklediği gibi olmayacaktır.

Bir Yorum Yazın


© 2022 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.