Sipahi 4.Bölüm 2. Fragmanı

Sipahi 4.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Sipahi dizisinin yeni bölümü 2 Ocak Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Kaan Yıldırım ve Özge Gürel gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Sipahi bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/gal2h

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Canan'ın, Ali ile ilgili merakı giderek artar. Onun kim olduğu konusunda bir türlü emin olamaz ve sonunda Ali'nin peşine düşer.

Ali ise Canan'a deşifre olmamak için elinden geleni yapar. Ancak Canan'ın elde ettiği bilgilere de ihtiyacı vardır. Bu yüzden Ali ve Canan arasında tam bir köşe kapmaca oyunu başlar. Ali ve Yıldırım ise Habtor'un planını engellemeye çalışmaktadır. Bu sırada Yıldırım kendi geçmişi ile ilgili yeni detaylar öğrenir. Bir davet ile olayların seyri tüm ekip için hız kazanır. Beklenmedik isimler, tanıdık yüzler bir araya gelir. Yeni tanışmaların gerçekleşeceği bu bölümün her saniyesinde heyecan giderek artıyor.

© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.