Seversin 20.Bölüm 2. Fragmanı (Final)

Seversin 20.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Seversin dizisinin yeni bölümü 10 Ekim Pazartesi akşamı saat 22.15 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burak Yörük ve İlayda Alişan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Seversin bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/noy7f

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Asya'nın, Tolga'yı kaçırması en başta Tolga'nın hoşuna gitse de Asya'nın ilişkilerini teste tabi tutması ve bunu doğanın şartlarıyla yapmak istemesi Tolga'nın keyfini kaçırır. Evet o her şeyden vazgeçerim demiştir ama bunun konfor alanı dışında olacağını düşünmemiştir.

Issızın ortasında ikili bir yandan yaşam mücadelesi verirken diğer yandan da birbirlerine hiç olmadığı kadar yaklaşırlar. Fakat Tolga'nın evine dönmek ve bu ilişki testine kendi şartlarında devam etmek isteğiyle giriştiği hamle ayağına dolanır. İkiliyi birbirinden uzaklaştıran bu hamle sonrası ikisi de kendi yoluna gitmeye karar verir. Ve sonsuza dek mutlu yaşarlar...

5 Yorum Var

© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.