Şeref Meselesi 19.Bölüm Özeti

Yiğit sorguda, Sibel ise onu kurtarmaya çalışıyor! Şeref Meselesi 19.Bölüm Özeti KANAL D ekranlarının başarılı dizisi için aşağıda yayınlanmıştır.

Emir’in de yardımı ile tutuklanan Yiğit sorgudadır… Sibel onu kurtarabilmek için Kübra’dan Emir ile konuşmasını ister… Emir, Kübra’nın bu isteğini yerine getirecek mi?

Yiğit, başının belada olduğunun farkında olsa da ifadesinde geri adım atmaz. Sibel yaşadıklarının şokuyla Emir’in kapısına dayanır. Ancak konuşma bir anda Kübra’yla ikisi arasında hesaplaşmaya döner. Sibel bir yandan içine düştüğü dünyadan hayıflanırken bir yandan da Yiğit için endişelidir.

Emir, Kübra’ya olan davranışlarıyla genç kızı biraz da olsa etkilemeyi başarır. Verilen ifadeler doğrultusunda Yiğit serbest kalınca, Emir operasyonunda yeniden başa döner.

Eve dönen Yiğit’le yakınlık kurmaya çalışan Sibel, bir türlü karşılık alamaz. Ağabeyin talimatıyla kısa bir süre ortalıkta görünmeyecek olan Yiğit, balayı yalanıyla Sibel’le İstanbul dışına çıkarlar. Ancak bu tatil Sibel’in umduğu gibi gitmez.

Elif’in ateşlenip hastaneye kaldırıldığını öğrenen Yiğit, hemen kızının yanına gider. Hastanede Kübra tarafından kendi kızına amca muamelesi görmek Yiğit’i çileden çıkartır.

Herkes polise Selim’in konuştuğunu düşünse de, olayın arkasında bambaşka bir ismin olduğu ortaya çıkar. Ancak yaptığının cezasını kesmek için Selim’le yüzleşen Yiğit’in henüz bundan haberi yoktur..

Başrollerinde gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Dizi Özetleri bu hafta yayınlanacak mı?

    Şeref Meselesi 19.Bölüm Özeti
    FRAGMANI PAYLAŞ: http://www.fragmanlarim.com/?p=2430

    Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

    Yeni Bölüm Özeti

    © 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.