O Kız 9.Bölüm Fragmanı

O Kız 9.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen O Kız dizisinin yeni bölümü 16 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Sezin Akbaşoğulları gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı O Kız bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/o9bty

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Sitare, ortaya çıkan gerçekler karşısında Doruk'a teslim olmuştur. Doruk, ortaya çıkan gerçekler ile birlikte Sitare'nin hayatını alt üst edecektir. Doruk ile iş birliği içerisine giren Ozan, gizemli bir anlaşma için el sıkışmış ve Sitare'ye meydan okuma planlarını çoktan yapmıştır. Bu planlar karşısında Sitare'nin hamlesi daha büyük olacaktır.

Ozan'ın Zeynep'e karşı ortaya çıkan duyguları ise Doruk ile arasındaki iş birliğini rekabete dönüştürecektir. Zeynep'in de Ozan'a karşı ortaya çıkan duygularıyla birlikte kartlar yeniden dağılacaktır. Kapalıçarşı kalabalığın ortasından ‘Meleğini' gören Kadir, kızını annesiyle tanıştırmak için var gücüyle Melek'in peşindedir.

© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.