O Kız 8.Bölüm Fragmanı

O Kız 8.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen O Kız dizisinin yeni bölümü 9 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Sezin Akbaşoğulları gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı O Kız bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/i3los

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Kadir, Sitare'ye büyük bir sürpriz yapıyor!

Sitare'nin üvey oğlu Doruk, Zeynep ve Ozan'ın hayatına da hızlı bir giriş yapar. Sitare, var gücüyle Doruk tehdidinden kurtulmaya çalışırken, Ozan'ın Sitare'ye misilleme yapıp Zeynep'i takipten çıkmasıyla başlayan Ozan ve Doruk iş birliğiyle beklenmedik bir noktaya varır. Ozan artık Doruk'la birlikte Sitare'nin karşısındayken, yanında ise bütün sadakatiyle Zeynep vardır.

Zeynep, Sitare tarafından Doruk'a karşı hızla manipüle edilir ve Sitare'ye duyduğu güvenle Doruk'a karşı daha tanışır tanışmaz gardını alır. Sitare'nin, Doruk'la ilgili uyarılarına kulak asmayan Ozan ise onunla gizemli bir anlaşma için el sıkışmaktan dahi geri durmaz. Diğer yanda Kadir, Sitare ile yaptıkları kahvaltıdan beri üst katta ‘gezen adamı' gördüğü konusunda inatçıdır. Sitare ile yeniden karşılaştıklarında nihayet ne gördüğünü ona da söylemesiyle Sitare hayatının en riskli kararlarından birini verir. Ancak Sitare ne yaparsa yapsın Kadir'in ona bir sürprizi daha vardır.

© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.