O Kız 13.Bölüm Fragmanı

O Kız 13.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen O Kız dizisinin yeni bölümü 14 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Sezin Akbaşoğulları gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı O Kız bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/dmpuj

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Sitare planlarını uygulamaya koyuyor!

Şahit olduğu yasak aşkın peşine düşmekten çekinen Doruk, bu kez Zeynep'in gözünü açmak için Sitare ve Ozan arasındaki ilişkiyi ortaya çıkarıp, Zeynep'e Sitare'nin gerçek yüzünü göstermeye kararlıdır. Sitare, Doruk'un hamlesi karşısında ne yapacaktır? Doruk, Zeynep'i öpmesiyle birbirlerine olan duygularını konuşmadan ilan etmişlerdir. Ozan ise çekim alanına geldiğinde ortada çoktan yoğun bir aşk elektriği oluşmuştur.

Kadir'in Melek'le ilgili ısrarcı olmasını ciddiye almayan Sitare, diğer yandan adım adım Melek'in Müjgan olabileceğinden şüphelenmeye başlar. Artık şüphelerinden emin olan Sitare, Kadir konusunu kullanarak Melek'i avucunun içine almayı başarır. Melek'in Kadir'i görmesiyle yaşadığı sökün üzerine Sitare'nin hamlesi Melek'i daha da zora sokacaktır.

3 Yorum Var

© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.