O Kız 12.Bölüm 2. Fragmanı

O Kız 12.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen O Kız dizisinin yeni bölümü 7 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Sezin Akbaşoğulları gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı O Kız bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/u638k

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Zeynep, yaşanılan olaylar ile birlikte Doruk'un yanındadır ve bu yakınlık giderek herkesin gözüne batmaya başlar. Kıskançlıktan gözü dönen Ozan, ‘iş anlaşmalarını' Zeynep'e karşı kullanmaktan çekinmez. Sitare ise, Ozan'ın Zeynep'e olan duygularının çoktandır farkındadır. Ozan'ın duygularını ciddiye almasa da, her zamanki gibi profesyonel davranır. Kalbinin değil, aklının sesini dinler ve aşkını değil çıkarlarını korumayı seçer.

Kadir, yangından sonra kendine geldiğinde Melek'i, Sitare'nin evine girip çıkarken gördüğü konusunda da ısrarcıdır ama ne Zeynep ne de Sitare onu ciddiye almaz. Kadir, ısrarında devam etmektedir ve Melek'ine kavuşma gününü sabırsızlıkla beklemektedir.

1 Yorum Var

© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.