Kraliçe 11.Bölüm Fragmanı (Final)

Kraliçe 11.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kraliçe dizisinin yeni bölümü 31 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Burcu Özberk ve Gökhan Alkan gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kraliçe bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/qc7mj

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Deniz, Ateş'in kendisine yaşattığı ne varsa ona yaşatmaya karar vermiştir. Ateş'i zor günler beklemektedir. Gaye ise elinde kalan son kozla Deniz'le savaşmaya devam eder. Deniz'in şimdi Gaye ile yaptığı anlaşmadan kurtulmanın bir yolunu bulması gerekmektedir.

Zeynep ve Selim itiraf edemeseler de birbirlerine aşık olmuşlardır. Zeynep Selim'e ameliyat olmazsa hayatında olmayacağını söyler. Selim çok zor bir kararla baş başa kalmıştır. Narin, Aslan'ı alıp götürmüştür. Ali şartlı tahliyesini yakma pahasına Aslan'a kavuşmak için son bir hamle yapar. Bu durum Gencer kardeşleri çiftliğin kaybıyla yüz yüze getirir. Deniz, Zeynep ve Ali babalarının vasiyetini gerçekleştirip çiftliği ellerinde tutabilecekler midir?

2 Yorum Var

Bir Yorum Yazın


© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.