Kasaba Doktoru 19.Bölüm Fragmanı

Kasaba Doktoru 19.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kasaba Doktoru dizisinin yeni bölümü 7 Ekim Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş ve Hazal Subaşı gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kasaba Doktoru bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/aw5pn

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Ömer, annesinin ölümünün acısını yaşarken Yalçın'ın söylediği bir cümle aklını karıştırır ve en yakınındaki hainin peşine düşer. Hastaneye gelen bir vaka Mine'nin Hakan hakkındaki düşünceleri değiştirir. Sosyal hizmetlere giden Mine, Zeynep'in tepkisiyle karşılaşır ve çareyi Neslihan'dan yardım istemekte bulur. Yalçın, Neslihan'ın Erol'a karşı kurduğu acımasız planı öğrenir. Bu plan hem Yalçın hem Hakan'ın varlığını tehlikeye sokacaktır. Ömer, Leyla'nın Mediha dosyasını en başından beri bildiğini öğrenince aralarındaki tüm bağlar kopar. Leyla, Ömer'in her hareketinde aralarındaki mesafenin gittikçe büyüdüğünü hisseder. Leyla ve Ömer ilişkilerini etkileyecek büyük konuşmayı yapmaya hazırlanır. Hakan ve Mine için ise beklenen duruşma günü gelmiştir…

© 2022 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.