Kalp Yarası 4.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Kalp Yarası 4.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kalp Yarası dizisinin yeni bölümü 26 Temmuz Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/51c8i

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Baha'nın Ayşe'yi kurtarmaya çalışırken yaraladığı genç ölünce hapis cezası katlanır. Zor günlerden geçen Baha, Ayşe'nin evlendiğini duyunca büyük bir şok yaşar.

Baha'nın durumunu öğrenince büyük bir üzüntü yaşayan Ayşe, Ferit'e karşı duygularının da yoğunlaştığını fark eder. Ferit'in Hande'ye karşı bir şey hissettiğini düşünen Ayşe ikilemde kalır. Tam bu sırada Hatay'a beklenmedik bir misafir gelir. Bu davetsiz ve beklenmedik misafir konağın altının üstüne getirir.

Babasının ölümüne seyirci kalan Yaman için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Hande tarafından sürekli hor görülen Yaman kendine yeni bir yol çizmeye karar verir.

Antakya'ya gelen gizemli misafirin peşine düşen Hande ise Ayşe'yle ilgili önemli bir bilgiye ulaşır. Tehlikeli bir oyuna girişen Hande tüm dengeleri değiştirerek oyunu yeniden kuracaktır.

5 Yorum Var

 1. Nigor

  23 Temmuz 2021 - 07:55

  Ben ayseyi sevdim

 2. Sibel

  15 Temmuz 2021 - 20:06

  Çok saçma bir dizi gine aynı hikayeler zengin oğlan fakir kız sıktı gerçekten

 3. Anonim

  14 Temmuz 2021 - 00:43

  lütfen Ayşe aptal göstermeyin bir kadını gene bir kadın eziyor

 4. Anonim

  13 Temmuz 2021 - 07:09

  Yeni moda sakız gibi yapışkan kadınlar… ama çok baydı artık. Zengin erkekleri bulunmaz hint kumaşı gibi göstermeniz ve kadınları onursuz şerefsiz sürekli ruh hastası gibi lanse etmeyin.

 5. Jenibeans!

  12 Temmuz 2021 - 23:09

  EDİTÖR NOTU: Sitemizde sadece dizinin hikayesi ve karakterleriyle ilgili yorumlar yayınlanmaktadır.

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.