İyilik 23.Bölüm 2. Fragmanı

İyilik 23.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen İyilik dizisinin yeni bölümü 16 Aralık Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İsmail Demirci ve Hatice Şendil gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı İyilik bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/uk8tc

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Poyraz, Damla ve bebeği için çok endişelenmiştir. Damla hastanede kendisine gelince Neslihan'ı suçlar, Neslihan zor bir durumda kalır. Damla taburcu olup eve gelince Neslihan'a olan nefretini onun çocuklarından çıkartmaya kalkar. Neslihan, Damla'nın çocuklarına kötü davrandığını öğrenince karşısına çıkar. İkilinin karşı karşıya gelmesinin sonuçları ağır olacaktır.

Neslihan'ın velayet davası görülür. Neslihan çocuklarını geri alabilecek mi?

Koray'ın mezarı bulunur. Polis mezarda sürpriz birine ait deliller bulur ve o kişiyi Koray'ı öldürmekten gözaltına alır.

© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.