Gizli Saklı 1.Bölüm Fragmanı

Gizli Saklı 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Fox TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Gizli Saklı dizisinin ilk bölümü yakında sizlerle.

Başrollerinde Halit Özgür Sarı ve Sinem Ünsal gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gizli Saklı bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/vws30

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

İki gizli polisin hikayesini ekranlara taşıyacak olan dizinin yapımını No:9 Productions üstleniyor. Şahin Altuğ'un yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği yapımda Halit Özgür Sarı "Pamir", Sinem Ünsal ise "Naz" karakterine hayat verecek. Ayrıca genç oyunculara Nazlı'nın annesi rolünde Şebnem Sönmez, dayısı rolünde ise Şinasi Yurtsever eşlik edecek.

Aşk, macera, polisiye ve komedinin bir arada olduğu, izleyiciyi ekranlara kilitleyecek dizide; Naz polis akademisinden yeni mezun, korumacı bir karakter olan annesi ve dayısıyla birlikte yaşamaktadır. Tarık Koşuoğlu isimli bir mafya babasının peşinde olan polis teşkilatı, Naz'ı ve deli dolu polis memuru Pamir'i gizli görevde beraber kullanmaya karar verir. Pamir ve Naz yeni evli bir çift gibi mafya ailesinin evinin karşısına taşınacak ve Tarık Koşuoğlu'nun güvenini kazanıp onu adalete teslim edeceklerdir…

Bölüm Konusu: Naz’ın Polis Akademisini birincilikle bitirmesini kutlamak için annesi ve dayısı, mahallelinin de olduğu bir yemek organize eder. Bu yemek sırasında karşı kaldırımda yaşanan şüpheli bir olay Naz’ın dikkatinden kaçmaz ve hemen şüphelendiği şahsın peşine düşer. Kısa bir takipten sonra şüpheliyi yakalar ama bir sorun vardır. Yakaladığı kişi organize şubenin sivil operasyonlarının vazgeçilmez ismi Komiser Pamir’den başkası değildir. Bu şanssız karşılaşmanın ardından, kader onları büyük bir silah kaçakçısı olan Tarık Koşuoğlu’nun yakalanmasını hedefleyen gizli bir operasyonda tekrar bir araya getirir. Üstelik karı koca olarak. Naz ve Pamir artık Tarık Koşuoğlu’nun yeni komşuları Yaz ve Levent Güneş’tir.

© 2022 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.