Gelsin Hayat Bildiği Gibi 40.Bölüm 2. Fragmanı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 40.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yeni bölümü 18 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

REKLAMLAR

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/5gixe

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Emniyet her yerde Sadi'yi ararken, Sadi yeraltındaki bir ameliyathanede oğlunun hayatını kurtarmaya çalışır.

Asuman yeğeni Mert'in hayatını bile umursamadan yaptığı bir hamleyle Sadileri zor durumda bırakacağını düşünürken zaferine ulaşabilecek midir?

Songül, savcının önünde istifa etse de Sadi'ye atılan iftirayı ortaya çıkarmaya kararlıdır. O gün olay yerinin yakınlarında olan Berkay'ı takip eden Songül sonunda istediği delile ulaşabilecek midir?

Sadi ise Karabayır'a son bir vedada bulunmak isteyince işler karışır. Sadi ikinci bir şansla girdiği liseden kaçak bir mahkum olarak çıkma raddesine gelmişken, 12-B buna izin vermemek için elinden geleni yapar.

Bir Yorum Yazın


© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.