Gelsin Hayat Bildiği Gibi 36.Bölüm Fragmanı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 36.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. SHOW TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin yeni bölümü 20 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ertan Saban ve Özge Özberk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Gelsin Hayat Bildiği Gibi bu hafta yayınlanacak mı?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi 36.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Servet'in yakayı ele vermesi tüm sırları açığa çıkarırken Songül de Yörük'ün gerçekte kim olduğunu öğrenir.

Sadi, çok kırılan ve üzülen Songül'e kendini affettirmeye çalışır. Sadi'ye gelen yardım eli ise küçük bir mucizeden olur.

Derya, Mert'in çıkan test sonuçlarıyla hayatının şokunu yaşar. Mert babasının kim olduğunun cevabını almadan Derya'yla konuşmamaya karar verir. Arada kalan Gizem ise Mert ve Derya arasındaki iletişimi kurarken Asuman her zamanki gibi bu iletişimi koparmak için elinden geleni yapar.

Aylin anneannesinden öğrendikleriyle büyük bir üzüntü yaşar. Araz, Aylin'in babasını bulmak için elinden geleni yapar. En son ulaştığı adrese Aylin'le birlikte giden Araz, içeride karşılaştığı manzarayla yıkılır.

Derya son ana kadar Mert'in rahatsızlığıyla ilgili elinden geleni yapsa da çabalarının boşa çıkması onu önemli bir karara iter. Servet'in mahkemesi Songül'ün geçmişle olan hesabının sonsuza dek kapanmasını sağlarken, şimdi geçmiş defterler Sadi için açılacaktır.

© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.