Dilek Taşı 1.Bölüm Fragmanı

Dilek Taşı 1.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. Kanal D ekranlarında büyük beğeniyle izlenecek olan Dilek Taşı dizisinin ilk bölümü 7 Eylül Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Dilek Taşı bu hafta yayınlanacak mı?

Dilek Taşı 1.Bölüm Fragmanı

Yeni Bölüm Özeti

Mustafa, karısı Canan ve kızı Cemre’yle İstanbul’un gecekondu mahallesinde hayatını sürdürmeye çalışan otuzlu yaşlarının başında bir adamdır. Karısı Canan amansız bir hastalığın pençesindedir. İyileşmesi için acilen ameliyat olması gerekmektedir. Mustafa ise parayı nasıl bulacağını bilemiyordur. Çalıştığı fabrika lokavttan dolayı uzun süredir kapalıdır. Fakat Mustafa ameliyat için gereken parayı bir şekilde bulmak zorundadır. O güne kadar kimsenin önünde boyun eğmemiş, onuru, haysiyeti için yaşamıştır Mustafa. Fakat şimdi yardım istemekten başka çaresi yoktur. Fabrikanın sahibi Yakup Bey’i bulup aylardır ödenmeyen maaşlarını istemek için yola çıkar. Parayı alıp karısını ameliyat ettirecektir. Ancak o gün yaşananlar Mustafa’nın ve kızı Cemre’nin bütün hayatını kökünden değiştirecektir.

© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.