Destan 7.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Destan 7.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Destan dizisinin yeni bölümü 18 Ocak Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Ebru Şahin, Selim Bayraktar ve Edip Tepeli gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/u08ep

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Akkız, Batuga'ya desteğini Gök Saray'a dönerek gösterirken, Kaya ve Temur teginlerin Çolpan Hatun'a esir düşmesi iki hanlığın savaş pozisyonuna geçmesine neden oluyor. Çolpan Hatun, teginler Kaya ve Temur'u serbest bırakmak için Alpagu Han'dan fidye talep eder. Kendi isteği ile saraya dönerek canını tehlikeye atan Akkız, Batuga'nın tüm itirazlarına rağmen Balamir'in planını bozmak için harekete geçer. Alpagu Han ise oğullarını kurtardıktan sonra Akkız'ı ortadan kaldırmaya karar verir.Akkız ve Batuga, Balamir'in av toyunda kurduğu tuzağı bozmak için Yaman'dan yardım alır. Akkız pusuyu ortaya çıkarıp Balamir'in oyununu bozunca, Alpagu Han'ın gözüne girer. Alpagu Han'ın "Dile benden ne dilersen" sözleri üzerine Akkız, Batuga'nın yanında kalmak istediğini söyler.

9 Yorum Var Yorum Yazın

Bir Yorum Yazın


© 2021 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.