Bir Zamanlar Çukurova 95.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Bir Zamanlar Çukurova 95.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 6 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/zcj5p

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Fikret ve Ümit'ın oyunları ortaya çıktı!

Ümit'in, Sevda'ya çektiği rest, Fikret'le kurdukları tuzağı tehlikeye atacaktır. Yıllar sonra bulduğu annesine, Züleyha mı ben mi? diyen Ümit, karşısında önce Fekeli'yi, sonra Demir'i bulur. Ümit, Demir'den vazgeçmez ama bunu pahalıya ödemek zorunda kalır; üstelik tüm bu olan biten Fikret'in de Demir'in de öfkesini daha da büyütür.

ÜMİT KAZA MI GEÇİRDİ? MERDİVENDEN Mİ İTİLDİ?

Ümit'in etrafındaki çember gittikçe daralırken, başına gelenler onu hayat ve ölüm arasındaki çizgiye taşır. Çemberi daraltanlar arasında, hiç farkına varmadığı Şermin ve Füsun da vardır. İki arkadaş, tüm detayları bir araya toplamış, sırları çözmek üzereyken, bir de kahraman olmak üzeredirler!

FEKELİ BİR KEZ DAHA EVLAT SINAVINDA! YİNE Mİ KAYBEDECEK?

Önce iki evladını ve eşini, sonra hayatın aşkı Hünkar'ı en son da evladım dediği Yılmaz'ı toprağa veren Fekeli, şimdi de yıllar sonra kavuştuğu yeğeni Fikret ile sınanıyor! Fikret savaşında ısrar ettikçe, aralarındaki bağ da kopma noktasına geliyor! Üstelik Fekeli bu kez, Fikret ile birlikte, Yılmaz'ın yadigarı Müjgan ve Kerem Ali'yi de kaybetme tehlikesi ile karşı karşıyadır.

DEMİR GÖZALTINDA, SEVDA HASTANEDE GÖZLER ÜZERLERİNDE!

Demir, bir kez daha Züleyha'nın her şeyi bilmesine gerektiğine karar veriyor. Sevda, kızının ültimatomunu yerine getirip getirmemek arasında kararsız kalmış olsa da, Demir'in Züleyha ile konuşmasını istemiyor, o konuşma şimdi yapılırsa, Ümit'i tamamen kaybedebileceğini düşünüyor. Sevda aklını karıştırsa da Demir, Züleyha'ya konuşmaları gerektiğini söylüyor. Onlar konuşurken ise, çiftliğe Jandarma geliyor! Demir, büyük bir suçlama ile gözaltına alınırken, Sevda ise evlat sınavında beklerken tüm sırlarını ortaya dökmek üzeredir!

6 Yorum Var

 1. Besrin

  5 Mayıs 2021 - 10:59

  Yeter artık bu iki pislik varken bırakın demirle uğraşmayı

 2. Anonim

  4 Mayıs 2021 - 19:14

  Ben inanmıyorum olanlara ay bir kurtulsun şu Züleyha şu kötü insanlardan

 3. sara

  4 Mayıs 2021 - 09:45

  bence umit olmeyecek

 4. I

  4 Mayıs 2021 - 08:19

  Bence Demir hesap sordu fikret manyağı öldürdü, suç Demir ‘in üstüne kalsın diye mujgani da alıp kaçacak iki cibiliyetsiz katil. Bundan sonra da fekeli evinde beslediklerine dikkat etsin. Kimi koruduysa katil uğursuz çıktı. Herkes YILMAZ gibi MERT değil fekelii.

 5. derya

  4 Mayıs 2021 - 03:13

  Haneye tecavüze bak sen. O ev DEMİRİN zaten. Doktor bozuntusuna otursun diye verdi kira yok oh beleş beleş… oturuyor Ümit denilen *.

 6. Meral

  4 Mayıs 2021 - 03:09

  ÜMİT gebermiş geberesice… Tutuk tutuk konuşan doktor bozuntusu. İticiliği de cabası. Züleyha çok güzel ve iyi kalpli. Sevda yansın kızının acısıyla pislik kadın. * Gerçek şeytan yüzünü gösterdi.

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.