Bir Zamanlar Çukurova 74.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Bir Zamanlar Çukurova 74.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 26 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/ylzan

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Züleyha, eczanedeki karşılaşmalarında Müjgan'ın hamilelik haberini öğrenip, üzgün bir halde konağa döner. Ne Saniye ne Sevda derdinin ne olduğunu öğrenemez. Yaşadığı üzüntü, Züleyha'yı bambaşka bir bakış açısına ve yeni kararlara götürecektir.

BEHİCE'NİN FENDİNİ ŞERMİN Mİ YENİYOR?

Hastaneden taburcu olan Behice, mağduriyetini resmileştirmek istercesine yeni bir oyun kurar. Züleyha tarafından hedef gösterildiğini herkese ilan edecektir. Ancak attığı adımlar Çukurova'nın bir diğer "kurnaz" kadını Şermin'i kuşkulandırır. Neredeyse yaptığı planın tamamını çözerek, Demir'e gider. Şermin bu sayede hem kendisini küçümseyen Behice'yi alt etmeyi hem de yeniden "Yaman" olarak kabul görmeyi istiyordur.

SEVDA KONAĞA YERLEŞTİKÇE SANİYE'NİN HAYATI ZORLAŞIYOR

Demir de Züleyha da gitmesini istemeyince iyice konağa yerleşen Sevda, evin hanımlığına da alışmaya başlayacaktır. Bu durum, Saniye için tahammül edilemez bir hale gelecektir. Gaffur hem Behice'nin tehditlerinden hem de Saniye'nin tavırlarından kovulacakları korkusu yaşarken yine yanlış adımlar atacaktır. Gaffur'un korkularına daha da çok sinirlenen Saniye ise, Hanım'ın yerine birini kabul etmektense kovulmayı göze alacaktır.

YILMAZ'I ÇILDIRTAN ELİNE SİLAH ALDIRTAN NE?

Müjgan'ın hamilelik haberi Züleyha'yı üzerken, Yılmaz için ise çıldırtıcı bir hal alır. Evde büyük bir kavga çıkar. Olaylar o kadar çığırından çıkacaktır ki, Yılmaz silaha sarılmak durumunda kalacaktır. Fekeli'nin gönlü hala Hünkar'a yanıyor olsa da evdeki yangına müdahale etmek de ona düşecektir.

10 Yorum Var

 1. Anonim

  22 Kasım 2020 - 19:33

  Aaa bu kadar saçmalık yeter biz sırf zuheyla ve Yılmaz aşkı için seyrediyoruz bu diziyi şayet bu aşkı bitirirseniz yazıklar olsun size

 2. hayalet

  21 Kasım 2020 - 20:40

  yeter artık behice nin pislikleri ortaya çıksın

 3. Sema

  21 Kasım 2020 - 15:54

  Züleyha ve Demir güç birliği ve sıkı bir aile olacak. Demir deki güç Züleyha daki insan sevgisi birleşince, çalışanlar daha mutlu ve haklarına daha bir iyilik olur ki, aşk dediğin kavuşuncaya kadar. Demirin sevgisi Züleyha ya daha iyi gelecek. Yılmaz ve Züleyha da gençlik aşkı olarak kalsın. Mazide… Ama müjgan gitsin artık ya hapis yada tımarhaneye yaptığı kötülükler af olmaz. Cana kast var iftira var var da var. Behice idamlık zaten. Lütfen fekeli artık uhulet suhulet demesin, dizide suç cezasız gösterilmesin.

 4. Çukurova

  21 Kasım 2020 - 14:54

  Gidişat Züleyha’yı kabul noktasına getirdi. Züleyha artık Demir’i de kaderini de kabullenecek ve yoluna öyle devam edecek. Demir’in ona söylediği “Senin kaderin benim” sözüne artık o da inanacak. Çukurova’nın yeni hanımı hayırlı olsun!

 5. Sibel

  21 Kasım 2020 - 12:03

  Bencede Züleyha ailesine sahip çıkacak kocasına ve Yaman hanım yolunda devam etmeli

 6. svl

  21 Kasım 2020 - 02:23

  Ne çektin be yılmaz senarist diziyi bir sezon daha uzatmak için ne yapacagını şasırdı çocuklar büyüyecek birde onların savaşını izleriz artık. show tv de aynı gün alev alev var çukurovanın işi gittikçe zorlaşıyor müjganla behice baydı fekelinin saflığı yordu diziyi izlerken strese giriyorum artık birde züleyhanın müjgan gibi bir kadının oyununa gelip yılmaza rest çekmesi tuz biber oldu bu saatten sonra yılmazla müjganın devam etmesi de demirle züleyhanın devam etmeside evlilik kurumuna hakaret olur resmen

 7. Anonim

  21 Kasım 2020 - 01:05

  Züleyha ve Yılmaz’ın aşkı yok ettiniz ama onun için izliyorduk final yapın lütfen zaten Yılmaz da bırakıyor bende bırakıyorum senaristin ve yönetmenin aklı dengesi yerinde değil

 8. gulu

  20 Kasım 2020 - 21:46

  Saçma sapan bir dizi oldu. Müjgan kapı dinliyor, herşeyi öğreniyor, Behice dosyayı alıyor, Fekeliyle, Yılmaz hiç birşey gormuyor duymuyor, saf saf geziyorlar, Artık bitirin su dizi saçmalamaya başladınız.

 9. Sema

  20 Kasım 2020 - 21:30

  Işte bu, tam da Züleyha yı görmek istediğim bu. Alık müjgan kötülük yaparken iyiliği dokundu. Çünkü yılmaz artık yoluna gitsin. Eski gençlik aşkı geçti gitti. Asıl hayat şimdi çocuklar ve Demir le züleyha.

 10. Zuzu

  20 Kasım 2020 - 21:16

  Daha ne kadar saçmalayabilir bir dizi??

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.