Bir Zamanlar Çukurova 61.Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 61.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 26 Mart Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/2p7d3

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Hünkar, yaptıklarından bin pişmandır! Demir mahkemede Züleyha'yı kurtarsın diye binbir dil dökecektir. Demir, son ana kadar hareket etmez ama son anda salona gelecektir. Hünkar, Fekeli, Yılmaz, tüm konak ahalisi ve hatta Savcı Jülide nefesini tutarak Demir'in ifadesini bekler. Demir, hakime Züleyha'ya ne kadar büyük bir aşk beslediğini anlatacaktır. Ancak anlattıkça salondaki havaya da onun duygularına da yaşanan onca yılın tüm olaylarının ağırlığı dolacaktır. Mahkeme salonu, dava konusunu iyice içinden çıkılmaz bir hale getirecek bir olaya daha şahitlik edecektir!

Küçük Adnan, Annesini Arıyor!

Nefesler tutulmuş mahkemeden gelecek haber beklenirken, konakta da çocuklar eğlendirilmeye çalışılmaktadır. Ancak özellikle Adnan, annesini çok özlemiştir. Hane halkı seferber olsa da, küçük çocuk annesini bulmak için en sonunda kendi başına çare arayacaktır!

Müjgan Yaşayacak mı?

Yılmaz, Züleyha'nın mahkemesindeyken, oğlunu halası Behice ile birlikte çiftlikteki küçük konağa, kendi evlerine yollayan Müjgan, yaptıklarının vicdan azabı ile aldığı kararı uygulayacaktır. Müjgan, oğluna ve Yılmaz'a bir mektup bırakarak bileklerini keserek, hayatına son vermek isteyecektir.

Yılmaz'ın Hayatını Alt Üst Eden İki Ayrı Mektup!

Yılmaz, Züleyha'yı kurtarmak için adeta mahkeme ile cezaevi arasında mekik dokumaya başlayacaktır. O mahkeme salonunda yine hepsinin hayatını alt üst edecek gelişmeler yaşanırken, Müjgan da yine herkesi alt üst edecek bir şey yapacaktır. Yılmaz, henüz bilmese de Müjgan ona ve oğluna bir mektup bırakarak yaşamına son vermeye kararlıdır. Ancak Yılmaz'ın alacağı tek mektup Müjgan'dan gelen olamayacaktır, Yılmaz'ın kalbini derinden yaralayan bir mektup daha vardır.

4 Yorum Var

 1. Sibel

  27 Mart 2020 - 19:08

  Evet Gine o Müjgan kazandı haksızlık pis kıskanç kadın

 2. nezihe

  27 Mart 2020 - 16:01

  Bu dizide: Kötülük ne güzel bakın demek isteniyor. Kötü karakter MURAT Ünalmış (DEMİR) gittikçe nefretimizi kazanıyor. İnsan bu kadar kötü olabilir mi arkadaş??? 2 çocuğunu alıp getirdiği kadın eski karısı olabilir mi* Ama onun evlendiğini ve bir çocuğu olduğunu söylemişlerdi önceki bölümlerde. Bu kazık, gülmeden yoksun Demir’in sevgilisi mi var yani??? Müjgan’ı yaşattınız ya pes… ölmeliydi. O dalavereci halası da defolur giderdi. Yılmaz çok yanlışlar yaptı. Fırsat buldukça Züleyhaya geldi. Bu dizide Hünkar ve Fekeli karakterleri gerçekmiş gibi rol yapıyor. Olamaz böyle bir şey. Kerem Alışık gittikçe AYHAN IŞIK olmuş nerdeyse. Yaşı benzemesin. Tam karakter olmuş rolüne uygun.

 3. Sibel

  27 Mart 2020 - 00:21

  Evet neden demiyor Adnan yılnazın olu oldu çok saçma bence ??

 4. Anonim

  26 Mart 2020 - 22:34

  Bundan sonra izlenmez artık cılkı cıktı bu dizinin kazandırın hep kötülük kazansın . Eski komedi dizilerini seyrediyorum oh be diyorum.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.