Bir Zamanlar Çukurova 44.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Bir Zamanlar Çukurova 44.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yeni bölümü 14 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/7fel1

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

DEMİR YAMAN, GAFFUR'A ÖYLE BİR CEZA VERECEK Kİ!

Toplu sünnet düğünündeki zehirlenme, Çukurova'daki tüm dengeyi değiştiren olayların fitilini ateşliyor! Tavukları satın alan Gaffur'u, Demir'in elinden kimse kurtaramaz! Demir, Gaffur'u dövmekle kalmayacak, hayatındaki en önemli şeyi de elinden alacaktır!

YAMANLAR'IN YERLE BİR OLAN İTİBARINI ZÜLEYHA KURTARACAK!

Demir bir yandan suçluları bulmaya çalışırken, bir yandan da kaybettiği itibarını geri kazanmak zorundadır. Çünkü başta Vali olmak üzere, herkes yaşananların sorumlusu olarak Demir'i görmektedir. Yılmaz'ın ne sebeple olursa olsun buluşmaya gelmemesini hazmedemeyen Züleyha, artık kendini Demir Yaman'ın eşi Züleyha Yaman olmaya ikna etmiştir. Yılmaz'a "Senin hiçbir şeyin değilim. Hatıran bile değilim" der. Yamanların itibarını kazanması için de elinden geleni yapar ve Demir ile el ele bu krizi atlatmak için çalışır.

YILMAZ, MÜJGAN'A HER ŞEYİ ANLATIYOR! MÜJGAN ŞİMDİ BEBEĞİNDEN VAZ MI GEÇECEK?

Yılmaz, baba olmadan önce hayatında temiz bir sayfa açmak için sakladığı her şeyi Müjgan'a anlatmaya karar verir. Ancak öğrendikleri Müjgan'a çok ağır gelecektir. Yılmaz, artık çocuğu ve onunla mutlu olmaya kararlı olduğunu söylese de Müjgan ikna olmaz. İlk uçakla İstanbul'a gider! Behice'nin hiçbir şeyden haberi yoktur. Fekeli, onu ortada bir sorun olmadığına ikna eder. Yılmaz'a da Müjgan'ı geri getirmesini söyler.

ÇETİN, GÜLTEN'DEN VAZGEÇMİYOR!

Zehirlenenler arasında Gülten de vardır. Hastanede onu gören Çetin, bir kez daha şansını deneyecek ve bu kez Gülten de onu reddetmeyecektir. Çetin, Gülten'e bir demet gül bile bırakacaktır.

FEKELİ, İKİ AİLE ARASINDA BARIŞ İMZALAMAYA KARARLI!

Tüm olan biten arasında hem Yılmaz ve Demir'i bu savaştan vazgeçirmeye çalışmaktan hem de Hünkar'a olan aşkından vazgeçmeyen Fekeli, Müjgan ile konuşur. Çünkü artık Yılmaz'ın Müjgan ile; Züleyha'nın Demir ile mutlu olmaya ikna olacağını düşünmektedir. Ancak aşkın sınırsız, kavgaların ölümüne yaşandığı Çukurova'da rüzgar o kadar kolay dinmeyecektir.

6 Yorum Var

 1. Ayten aykut

  13 Kasım 2019 - 20:24

  Zuleyha kendine yapılan insanlık dışı eziyetleri unutmamalı Adnan’nın Yılmaz’ın olduğunu mutlaka itiraf etmesi gerekir artık lütfen sıkıldık. Ayrıca fekelininde Hünkarın gerçek yüzünü görmesi züleyha’ya yaptığı eziyetleri öğrenme vakti geldi.. neticede aşıkların buluşması suçluların cezalarını çekmesi lazım. Müjgan Adnanın Yılmaz’ın oğlu olduğunu öğrendiğinde aradan çekilecektir. Oda hassas vicdanı kız.

 2. Anonim

  11 Kasım 2019 - 21:25

  Intikam zeliha hepsinden

 3. Zelal

  11 Kasım 2019 - 11:07

  Cok güzel bir dizi perşembe yi dört gozle bekliyoruz ama arkadasinda dedigi gibi biraz daha gerçekçi olsa hamile kalmadik kimse kalmadi dizide hunkarda olursa sasmayiz heralde hep sonuclari birilerinin gebeligi degistiriyor yinede seyrettiriyor

 4. Nur

  11 Kasım 2019 - 07:43

  Züleyha cok iyi yaptın oranın hanımı züleyha olucak hepsinden intikam

 5. Filiz

  10 Kasım 2019 - 18:26

  Bir zamanlar cukurova cokk begeniyoruz haftanin gelmesini dort gozle bekliyoruz oyuncular harika

 6. Mehmet sonmez

  9 Kasım 2019 - 22:21

  Bu diziyi severek izlerken şimdi sıkmaya başladı çocuğu neden gizliyor konuyu biraz da gerçeğe Uygun bir şekilde yazsanız insanlar sıkılmadan seyretse daha iyi olmaz mı örnek bir dizi tavsiye ederim ondan feyiz alarak yazın konunuzu eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisi gününü heyecanla bekliyorum

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.