Bir Aile Hikayesi 17.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Bir Aile Hikayesi 17.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Bir Aile Hikayesi dizisinin yeni bölümü 12 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Songül Öden, Celil Nalçakan, Birkan Sokullu ve Olgun Toker gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Yeni Fragmanlar bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/hzlpx

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Berk ve Nil’in arasındaki buzlar erir. Tiyatro oyununda başarılı bir performans sergileyen Berk, ailesi ve Nil ile yeni bir sayfa açar.

Beste, yeni işinde patronunun kızıyla sorunlar yaşamaya devam etmektedir, bu işte beklediğini bulamamıştır. Erdem’in de desteğiyle farklı bir iş arayışına girer.

Reyhan’ın İzmit’teki konserinde ona eşlik edecek olan Engin, Reyhan’ın heyecanını yatıştırmak isterken oldukça ileri gider. Koroya sarhoş bir şekilde gelen Cem’in bu duruma verdiği tepki; onların, evliliklerini sorgulamalarına neden olacaktır.

Mahur ve Şakir, Şakir’in hayallerini gerçekleştirmek üzere Kars’a doğru yola çıkarlar. Baba oğul Kars’ta birlikte çok güzel vakit geçirirlerken, Şakir’in durumu ağırlaşır. Büyük heyecanla çıktıkları memleket gezisi nasıl sonlanacaktır?

12 Yorum Var

 1. Dilek...

  15 Ekim 2019 - 02:03

  Dizi niye internette yayinlanmiyo…

 2. Selin

  10 Ekim 2019 - 14:24

  Çok güzel bir dizi. Final yapacağını nerden duydunuz. Öyle olursa çok üzülürüm.

 3. Bir aile hikayesi

  10 Ekim 2019 - 13:49

  Umarım bu dizi bitmiyordur. Gerçekten son zamanlardaki en kaliteli dizi bence…

 4. Ayşe

  9 Ekim 2019 - 16:26

  Gerçekten çok güzel bir aile hikayesi Severek izliyorum Bitmesin lütfen silah, dayak, şiddet ve entrika olmadığı için mi kaldırılıyor gerçekten Çok yazık

 5. Rabia

  9 Ekim 2019 - 14:37

  Çok uzun süredir izlediğim en güzel aile dizisi lütfen bitmesin

 6. Gonca

  9 Ekim 2019 - 13:59

  En güzel dizi ve bitiyor. Çok yazık..

  • Ahu

   9 Ekim 2019 - 20:36

   Ailecek izlediğimiz bir dizi. Bitmesi üzücü gerçekten.Bizimkileri benim çocukluğumda nasıl bütün aile izliyorduk. Bu da öyle. Kötü ahlâklı, açık saçık, mafyavari onca dizi varken neden bu dizi.

 7. akıl

  9 Ekim 2019 - 09:16

  Kesinlikle izlediğim herkese tavsitye ettiğim tam bir aile dizisi asla bitmemeli biterse çok üzülürüm gerçekten aile sıcaklığını bulabileceğimiz başka dizi mi var yazık yapmayın

 8. Seçil

  8 Ekim 2019 - 23:53

  Çok güzel bir dizi..

  • Aa

   9 Ekim 2019 - 18:54

   Aynen ya. Cok guzel bir diziydi.

 9. Ayşe

  8 Ekim 2019 - 23:15

  Final yapıcakmış . Gerçekten yazık olmuş. Kimin eli kimin cebinde diğer diziler devam ederken, bunun final yapması gerçekten yazık.

 10. Melis

  8 Ekim 2019 - 22:44

  Uzun zamandır ekranda bu kadar kaliteli bir dizi yoktu.. aile ve aile değerlerini anlatan.. ama maalesef içinde silah ,dayak ,şiddet ve entrika bolluğu olmadığı için final kararı alınmış.. yazık

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.