Balkan Ninnisi 22.Bölüm 3. Fragmanı

Balkan Ninnisi 22.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Balkan Ninnisi dizisinin yeni bölümü 15 Aralık Perşembe akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Emre Bey ve Merih Öztürk gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Balkan Ninnisi bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/ispfc

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dükkanın battığını öğrenen Süleyman'ın sevinci kursağında kalır. Arif, Ertan ve Zafer'e çok kızar. İstanbul'dan kızını alıp gelen Nina ve Süleyman, Sofia'yı aileye alışması için konağa götürür. Ne var ki Sofia, onları ailesi olarak görmez ve bir an önce orayı terk etmek ister. Dükkanı batırdıkları için işin içinden çıkamayan Arif, Ertan ve Zafer ise çareyi dükkanı satmakta bulurlar. Ancak dükkanı yüksek bir fiyata satmak isterken mafyayla karşı karşıya kalırlar. Onlar paralarının peşine düşerken, mafya Sefo'yu rehin alır. Bu durumu Süleyman'dan her ne kadar sakladıklarını düşünseler de Sofia her şeyi anlatacaktır.

1 Yorum Var

© 2023 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.